Armoni

ARMONI er ARbejdsMedicinens ONline-Informationssystem (http://www.armoni.dk), som redigeres af en gruppe nedsat af Dansk Selskab for Arbejds- og miljømedicin.
Hjemmesiden består af en offentlig del og en del hvortil der kræves password, for at kunne logge på.

Det daglige arbejde forestås af den faglige redaktør Ole Carstensen (Arbejdsmedicinsk klinik, Herning) og ARMONI-gruppen.

Årsberetning for Armoni 2016


Nuværende medlemmer af udvalg

Ole Carstensen (faglig redaktør)
e-mail: Ole.Carstensen@vest.rm.dk

Charlotte Brauer
e-mail: Charlotte.Brauer@regionh.dk

Daniel Ditlevsen
e-mail: daniel.ditlevsen@rsyd.dk

Gitte Jacobsen
e-mal: Gitte.Jacobsen@rm.dk

Jakob Bønnelykke
e-mail: jahb@rn.dk

Jens Brandt
e-mail: jens.brandt@dadlnet.dk

Jesper Rasmussen
e-mail: mailto: Jesper.Rasmussen5@rsyd.dk

Jonathan Aavang Petersen
e-mail: jonathanaavang@hotmail.com

Niels Kjærgaard Jørgensen
e-mail: nkjo@regionsjaelland.dk