ÅRSMØDE OG EFTERUDDANNELSESUDVALGET

Forperson:
Luise Mølenberg Begtrup, Bispebjerg
E-mail: luise.moelenberg.begtrup.02@regionh.dk

 

Øvrige medlemmer:

Inger Schaumburg, tidl. NFA
E-mail: ingerschaumburg@hotmail.com

Inge Brosbøl Iversen, Aarhus
E-mail: Inge.Iversen@rm.dk

Ole Carstensen, tidl. Gødstrup
E-mail: Ole.Carstensen@vest.rm.dk

Rasmus Halskov, Aalborg
E-mail: r.halskov@rn.dk

Vivi Schlünssen, Aarhus Universitet
E-mail: vs@ph.au.dk

Marianne Kyndi, Gødstrup
E-mail: Marianne.Kyndi@rm.dk

 

 

Vejledning til årsmødeudvalg

Beretninger og evalueringer

KONTAKT


Harald Meyer, DASAM Forperson  harald.william.meyer@regionh.dk

Pernille Melander, Sekretær og Webmaster  pernille.melander@rsyd.dk

Tilgang til lukkede DASAM/Armoni sider: Sorosh Taba  sortab@rm.dk

Yderligere kontaktinformation:  Kontakt DASAM