UDVALG FOR MILJØMEDICINENS FREMTID

Medlemmer af Udvalg for Miljømedicinens fremtid:

Paula Edeusa Cristina Hammer
E-mail: Paula.edeusa.cristina.hammer@regionh.dk

Harald William Meyer
E-mail: Harald.william.meyer@regionh.dk

Jane Frølund Thomsen
E-mail: Jane.Froelund.Thomsen@regionh.dk

Inger Schaumburg
E-mail: Ingerschaumburg@hotmail.com

Marianne Kyndi
E-mail: Marianne.Kyndi@rm.dk

Mette Hyllegaard Madsen
E-mail: M.hyllegaard@rn.dk

Mette Lausten Hansen
E-mail: Mette.lausten.hansen@rm.dk

 

KONTAKT


Harald Meyer, DASAM Forperson  harald.william.meyer@regionh.dk

Pernille Melander, Sekretær og Webmaster  pernille.melander@rsyd.dk

Tilgang til lukkede DASAM/Armoni sider: Sorosh Taba  sortab@rm.dk

Yderligere kontaktinformation:  Kontakt DASAM