BESTYRELSE

Bestyrelsen

Formand
Daniel Navy Ditlevsen
Arbejds- og Miljømedicinsk Klinik
Odense Universitetshospital
Kløvervænget 3 Indgang 138, stuen
5000 Odense C
E-mail: daniel.ditlevsen@rsyd.dk
Telefon: +45 65414990

Bestyrelsesmedlem
Rasmus Halskov
Arbejds- og miljømedicinsk afdeling
Aalborg Universitetshospital
Havrevangen 1, 4 . etage
9000 Aalborg
E-mail:  r.halskov@rn.dk
Telefon. +4597664100

Bestyrelsesmedlem
Pernille Melander Thorsen
Arbejds- og Miljømedicinsk Klinik
Odense Universitetshospital
Kløvervænget 3, Indgang 138 stuen, 5000 Odense C
Email : Pernille.Melander.Thorsen@rsyd.dk – www.ouh.dk
Telefon. +45  65414990

.

Sekretær
Karen Tinghus
Arbejds- og Miljømedicinsk Klinik
Odense Universitetshospital
Kløvervænget 3 Indgang 138, stuen
5000 Odense C
E-mail: karen.tinghus@rsyd.dk
Telefon: +45 65414990

Bestyrelsesmedlem
Mia Anne Marie Herskind,
Stressreduktionsklinikken, Arbejds- og Miljømedicinsk Afdeling.
Bispebjerg Hospital
Bispebjerg Bakke 23F, opgang 20 F, 1. sal
E-mail: anne.marie.herskind@regionh.dk 
Mobil: 92434170

Suppleant
Lene Bech Jeppesen
Arbejdsmedicin Universitetsklinik
Regionshospitalet Gødstrup
Hospitalsparken 15, 7400 Herning.
E-mail: lejepp@rm.dk
Telefon: +45 40285347

KONTAKT


Harald Meyer, DASAM Forperson  harald.william.meyer@regionh.dk

Pernille Melander, Sekretær og Webmaster  pernille.melander@rsyd.dk

Tilgang til lukkede DASAM/Armoni sider: Sorosh Taba  sortab@rm.dk

Yderligere kontaktinformation:  Kontakt DASAM